מרכז שניידר לרפואת ילדים בישראל
אתר מרכז שניידר הוא אתר ייחודי הכולל מידע מקיף על בית החולים, מחלקותיו ושרותיו השונים. באתר מידע רפואי רב, סיור וירטואלי בבית החולים ואפשרות לשלוח גלויה לילד מאושפז.

שטיינר מכשירי שמיעה בע"מ
חברה ותיקה המתמחה במכשירי שמיעה, שתלי שבלול וציוד אודיולוגי.
החברה מעניקה שירות ללקוחות כבדי שמיעה. צוות שטיינר כולל קלינאי תקשורת, מהנדסים, טכנאי אלקטרוניקה וטכנאי אוטופלסטיקה מיומנים.

מדטכניקה אורתופון בע"מ
רשת מכוני השמיעה הותיקה והמובילה בארץ בתחום השיקום השמיעתי.
מספקת שירותי שיקום שמיעה לכלל האוכלוסייה על ידי קלינאי תקשורת מוסמכים
ומערך שירות מתקדם של מעבדות אלקטרוניקה ואוטופלסטיקה.

טרדיס גת בע"מ
חברה מתמחה בשיווק ותחזוקה של ציוד רפואי לבתי חולים ותרופות בתחומים רבים
אף, אוזן, גרון - מכשור, השתלים לאוזן התיכונה, שתל קוכליארי, שתל ללקוי שמיעה הולכתי, ציוד לכרותי גרון ועוד, רפואת עיניים, אורטופדיה, ארטרוסקופיה מכשור ושיטות ניתוח, פצעים ושברים, נוירולוגיה, כירורגיה פלסטית וגסטרואנטרולוגיה.

בקול - ארגון כבדי שמיעה ומתחרשים (ע"ר)
"בקול" הוא הארגון היחיד בישראל של כבדי שמיעה ומתחרשים.
הארגון הוקם בשנת 1997 על ידי קבוצה של כבדי שמיעה ובראשם פרופ´ ג´רי רייכשטיין.
מטרות ארגון בקול: השגת שוויון הזדמנויות לאנשים כבדי שמיעה ומתחרשים, הפיכת ישראל לנגישה עבורם, הגברת המודעות הציבורית לצרכיהם ולזכויותהם, והסרת מחסום הבושה בקרב אנשים כבדי שמיעה ועידודם להתמודד עם מגבלת השמיעה.

האתר כולל מאגר ובו מידע על הירידה בשמיעה, מידע על זכויות, אבזרי עזר, מכשירי שמיעה, נגישות ללקויי שמיעה ועוד. בנוסף כולל חומר מקצועי מגווון שנכתב על ידי אנשים כבדי שמיעה ואנשי מקצוע וחלקו נאסף ממשרדי ממשלה ועמותות העוסקות בתחום הירידה בשמיעה.

שמע
מרכז "שמע" הוקם ב 1968 על ידי הורים ומתנדבים במטרה לפרוץ את "עולם הדממה" - לספק את הצרכים המיוחדים של תלמידים לקויי שמיעה (חירשים וכבדי שמיעה): חינוך, קידום, רווחה ושילוב בחברה השומעת.

 

המידע והתכנים באתר אינם מהווים חוות דעת רפואית או תחליף רפואי להתייעצות עם רופא    © כל הזכויות שמורות למרכז שניידר לרפואת ילדים